65. aukció (2020. december)
Hencze Tamás (1938-2018) Cím nélkül, 2012
19

Hencze Tamás (1938-2018)

Cím nélkül, 2012

Akril, vászon, 60x85 cm
Jelezve jobbra lent: Hencze 2012
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

7

Hencze Tamás (1938-2018)

Sárga tér, 1999

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
40

Hencze Tamás (1938-2018)

Töredék, 1980

Kikiáltási ár: 900 000 Ft