2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Paizs László (1935-2009) Cím nélkül
23

Paizs László (1935-2009)

Cím nélkül

Pasztell, ceruza, szén, olaj, tus, papíron, 69,5x99,5
Jelezve jobbra lent: Paizs László
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft

77

Paizs László (1935-2009)

Bőrös kép, 1967

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft