2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Vajda Júlia (1913-1982) Cím nélkül
52

Vajda Júlia (1913-1982)

Cím nélkül

Olaj, vászon, 38,5x25,5 cm
Jelzés nélkül, Felirat vakrámán: "Ez a kép egyértelműen és félreérthetetlenül Vajda Júlia (1912-1982) műve" Kozák Gyula a Vajda hagyaték őrzője
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft