4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Braun Vera (1902-1997) Cím nélkül
60

Braun Vera (1902-1997)

Cím nélkül

Olaj, papír, 65 x 50 cm
Jelezve jobbra lent: Braun
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft