66. aukció (2021 kortárs)
Braun Vera (1902-1997) Cím nélkül
93

Braun Vera (1902-1997)

Cím nélkül

Olaj, vászon, 92 x 65 cm
Jelezve jobbra lent: Vera Braun
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

¦ Micsoda nők – négy absztrakt női művész. Kálmán Makláry Fine Arts, Budapest, 2019. október 31. – november 15.