8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Károlyi Zsigmond (1952-) Cím nélkül
122

Károlyi Zsigmond (1952-)

Cím nélkül

Olaj, vászon, 70,5 x 70 cm
Jelezve hátoldalon: Károlyi Zsigmond
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft