14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Kovács Attila, szekvenciális, vizualitás
52

Kovács Attila (1938-2017)

Cím nélkül

Akril, vászon, 70 x 70 cm
Jelezve vakrámán: Kovács
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft