36. aukció
Frey Krisztián (1929-1997) Cím nélkül
148

Frey Krisztián (1929-1997)

Cím nélkül

Olaj, tus, akvarell, papír, 70x50 cm
Jelezve balra fent: F.K. és Frey Krisztián
Kikiáltási ár: 380 000 Ft