41. aukció
Konok Tamás (1930-2020) Cím nélkül (Egyensúly), 2003
71

Konok Tamás (1930-2020)

Cím nélkül (Egyensúly), 2003

Olaj, farost, 50x40,5 cm
Jelezve hátoldalon: Konok 2003/59
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft