25. aukció
Konok Tamás (1930-2020) Cím nélkül (Egyensúly), 2003
61

Konok Tamás (1930-2020)

Cím nélkül (Egyensúly), 2003

Olaj, farost, 50x40 cm
Jelezve hátoldalon: Konok 2003/59
Kikiáltási ár: 380 000 Ft