62. aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Cím nélkül (Hogarth), 1996
206

Csernus Tibor (1927-2007)

Cím nélkül (Hogarth), 1996

Olaj, vászon, 54x65 cm
Jelezve hátoldalon: Csernus 1996 54x65
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

Reprodukálva ¦ Reproduced:

¦ Csernus Tibor. Szerk.: Varga Zsuzsa. Helikon Kiadó, Budapest, 2000., 111. kép