14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Méhes László, pop art, hiperrealizmus
96

Méhes László (1944-2022)

Cím nélkül I., 1977

Akril, vászon, 120 x 80 cm
Jelezve hátoldalon: László Méhes 1977
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
Kép képe kiállítás. Virág Judit Galéria, 2010. szeptember 10-30.