35. aukció
Orosz Gellért (1919-2002) Cím nélkül II, 1963
95

Orosz Gellért (1919-2002)

Cím nélkül II, 1963

Olaj, farost, 50x60 cm
Jelezve balra lent: Orosz G. 63. I. 29.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft