9. aukció
Hencze Tamás (1938-2018) Cím nélkül II., 1988
50

Hencze Tamás (1938-2018)

Cím nélkül II., 1988

Olaj, vászon, 40x40 cm
Jelezve hátul: Hencze '88
Kikiáltási ár: 200 000 Ft