9. aukció
Haász István (1946-) Cím nélkül II., 1996
55

Haász István (1946-)

Cím nélkül II., 1996

Olaj, vászon, 40x40 cm
Jelezve hátul: Haász István 1996
Kikiáltási ár: 150 000 Ft