50. Jubileumi Aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Cím nélkül (Nő a parkban)
170

Csernus Tibor (1927-2007)

Cím nélkül (Nő a parkban)

Akvarell, pasztell, papír, 74x54 cm
Jelezve jobbra lent: Csernus T.
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft