27. aukció
Csernus Tibor (1927-2007) Cím nélkül (Szekér), 1978
104

Csernus Tibor (1927-2007)

Cím nélkül (Szekér), 1978

Olaj, papír, 21,5x18,5 cm
Jelezve jobbra lent: Csernus 78
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft