Kortárs aukció 2019
Ficzek Ferenc (1947-1987) Cím nélkül (Út / Oborniki), 1979
51

Ficzek Ferenc (1947-1987)

Cím nélkül (Út / Oborniki), 1979

Olaj, domborított vászon, 84,5x63 cm
Jelezve vakrámán: Ficzek F. 79
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Párhuzamos avantgárd – Pécsi Műhely 1968–1980.  Ludwig Múzeum – Kortárs Művészeti Múzeum, 2017. április 14. – június 25.

Oborniki Alkotótelep, Lengyelország, 1979.

Pécsi Műhely Nagy Képeskönyv. Szerk.: Pinczehelyi Sándor,  Alexandra Kiadó, Pécs, 2004., 82