43. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Cimbalmos lány
97

Tóth Menyhért (1904-1980)

Cimbalmos lány

Olaj, vászon, papírlemezen, 40x52 cm
Jelezve balra fent: TM
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft
Becsérték: 1 700 000 - 2 500 000 Ft

•a képet korábbi tulajdonosa a festő feleségétől kapta