70. Őszi Aukció
Pauer Gyula (1941-2012) Cipők a Duna-parton – 2 db műalkotás
62

Pauer Gyula (1941-2012)

Cipők a Duna-parton – 2 db műalkotás

Olaj, vászon, 30,5 x 40 cm
Jelezve jobbra lent: Pauer
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft