75. tavaszi aukció
Bortnyik Sándor (1893-1976) Cirkusz, 1935
98

Bortnyik Sándor (1893-1976)

Cirkusz, 1935

Olaj, karton, 58x44 cm
Jelezve jobbra lent: Bortnyik 1935
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft

Proveniencia: Éber Miklós gyűjteménye