55. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Cirkusz, 1943
130

Vörös Géza (1897-1957)

Cirkusz, 1943

Olaj, vászon, 61x101 cm
Jelezve balra lent: Vörös Géza. 43.
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

Kiállítva:‣ Vörös Géza festőművész kiállítása,Alkotás Művészház, Budapest, 1944. március 5 – 15. katalógus: 37. (Kis cirkusz címmel)