1. Grafikai aukció (2021. április)
Péri László (1886-1967) Cirkusz, 1954
96

Péri László (1886-1967)

Cirkusz, 1954

Rézkarc, akvarell, akvatinta, papír, 42 x 27,5 cm
Jelezve jobbra lent: 1954 Péri
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft