45. aukció
Udvary Pál (1900-1987) Cirkusz
182

Udvary Pál (1900-1987)

Cirkusz

Olaj, vászon, 70x80 cm
Jelezve jobbra lent: Udvary Pál
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft