50. Jubileumi Aukció
Vaszary János Cirkusz
190

Cirkusz

Olaj, papírlemez, 33,5x48,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary János
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 13 000 000 - 16 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
‣ Vaszary magángyűjteményekben. Virág Judit Galéria, Budapest, 2015. március 28. – április 25. katalógus: szám nélkül