51. aukció
Aba-Novák Vilmos Cirkusz
60

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Cirkusz

Olaj, papírlemez, 70x78,5 cm
Jelezve balra lent: Aba-Novák
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft

‣ Aba-Novák, a „barbár zseni”. MODEM Modern Múzeum és K ortárs Művészeti Központ, Debrecen, 2008. április 21 – július 6 .