62. aukció
Duray Tibor (1912-1988) Cirkusz
128

Duray Tibor (1912-1988)

Cirkusz

Olaj, vászon, 60x80,5 cm
Jelezve balra lent: Duray T.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

Aukcionálva ¦ Auctioned:

¦ BÁV 86. árverés, 71. tétel