25. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Civilizáció és mikrostruktúra, 1981
205

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Civilizáció és mikrostruktúra, 1981

Olaj, vászon, 80,5x100,5 cm
Jelezve hátoldalon: Civilizáció és mikrostruktúra Gyarmathy Tihamér 981 81/8
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

Kiállítva: Gyarmathy Tihamér emlékkiállítása. Magyar Képzőművészek és Iparművészek Szövetsége Kiállítóterme, Budapest, 2006. április 14. – május 7. katalóguson kívül