13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Tolvaly Ernő kortárs aukció, Claude Monet
66

Tolvaly Ernő (1947-2008)

Claude Monet háza, 1991

Akvarell, gouache, papír, 94,5 x 65,5 cm
Jelezve középen lent: Tolvaly Ernő 1991
Hátoldalon felirat: Tolvaly Ernő Claude Monet háza
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft