14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Tolvaly Ernő kortárs aukció
105

Tolvaly Ernő (1947-2008)

Claude Monet háza, 1991

Tempera, homok, akvarell, papír, 94 x 65 cm
Jelezve jobbra lent: Tolvaly Ernő 1991.
Kikiáltási ár: 450 000 Ft
Becsérték: 650 000 - 900 000 Ft