17. aukció
Batthyány Gyula (1887-1959) Collette a műteremben
111

Batthyány Gyula (1887-1959)

Collette a műteremben

Olaj, vászon, 99,5x68 cm
Jelezve balra lent: Batthyány
Kikiáltási ár: 4 200 000 Ft