45. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Comói tó (Csónakos, Tó partján), 1948
172

Márffy Ödön (1878-1959)

Comói tó (Csónakos, Tó partján), 1948

Olaj, vászon, 74x60 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 400 000 - 3 000 000 Ft

OEUVRE-JEGYZÉK: 5.9.6.7.
•In: Rockenbauer Zoltán: Márffy életmű katalógus. Budapest–Párizs, MakláryArtworks, 2006.

KIÁLLÍTVA:
•Márffy Ödön emlékkiállítás. Hevesi Sándor Művelődési Központ, Nagykanizsa, 1985. okt