55. aukció
Ferdinand, Ludwig Graf (1868-1932) Concarneau-i lány, 1894
219

Ferdinand, Ludwig Graf (1868-1932)

Concarneau-i lány, 1894

Olaj, vászon, 92x70,5 cm
Jelezve hátoldalon: L. F. Graf Concarneau, 1894
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft