16. aukció
Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891) Corsicai táj, 1870
107

Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891)

Corsicai táj, 1870

Olaj, vászon, 41x33 cm
Jelezve középen lent: C. Markó 1870, Vakrámán felirat: La foresta di Valdo Niello in Corsica
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft