37. aukció
Schéner Mihály (1923-2009) Cote d' Azur, 1969
56

Schéner Mihály (1923-2009)

Cote d' Azur, 1969

Olaj, farost, 60x80 cm
Jelezve hátoldalon: Cot'd Azur (sic) Francia tengerpart 1969 jún 30. Schéner Mihály
Kikiáltási ár: 220 000 Ft