24. aukció
Schéner Mihály (1923-2009) Côte d' Azur, 2000
64

Schéner Mihály (1923-2009)

Côte d' Azur, 2000

Olaj, farost, 50x70 cm
Jelezve jobbra fent: Schéner, jelezve hátoldalon: Cot d. Azur (sic), Menton Schéner M 2000
Kikiáltási ár: 280 000 Ft