25. aukció
Schéner Mihály (1923-2009) Côte d' Azur
184

Schéner Mihály (1923-2009)

Côte d' Azur

Olaj, farost, 60x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Schéner, Jelezve hátoldalon: Schéner Mihály Cot d Azur en Provance (sic!)
Kikiáltási ár: 320 000 Ft