61. aukció
Schéner Mihály (1923-2009) Côte d'Azur, 1997
131

Schéner Mihály (1923-2009)

Côte d'Azur, 1997

Olaj, farost, 49,5x70 cm
Jelezve balra lent: Schéner M 97 Jelezve hátoldalon: Menton Cote d'Azur Schéner M.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft