66. aukció (2021. június)
Orbán Dezső (1884-1987) Croissy, 1923
123

Orbán Dezső (1884-1987)

Croissy, 1923

Olaj, fa, 59,5 x 49,5 cm
Jelezve jobbra lent: Orbán Croissy 23.
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft