29. aukció
Ladányi Emory (1902-1986) Crono-solic No. 17., 1966 Triptichon
112

Ladányi Emory (1902-1986)

Crono-solic No. 17., 1966 Triptichon

Olaj, vászon, 117x36, 117x77, 117x36 cm
Jelezve középen lent: Ladányi 66
Kikiáltási ár: 460 000 Ft