10. aukció
Gál András (1968-) Croquetons, 2001
99

Gál András (1968-)

Croquetons, 2001

Olaj, vászon, 75x75 cm
Jelezve felső keretszélen: Gál András Croquetons 2001
Kikiáltási ár: 300 000 Ft

Kiállítva: 2001-ben a Vadnai Galériában