Kádár Béla kiállítás
Kádár Béla (1877-1956) Csábítás, 1905
1

Kádár Béla (1877-1956)

Csábítás, 1905

Olaj, vászon, 40x32 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla