23. aukció
Tichy Gyula (1879-1920) Csábítás (Jákob és Lea)
29

Tichy Gyula (1879-1920)

Csábítás (Jákob és Lea)

Olaj, karton, 49x71,5 cm
Jelezve jobbra lent: Tichy Gyula
Kikiáltási ár: 180 000 Ft