Párizs-Budapest 1890-1960 – Képzőművészeti kapcsolatok a két város között
Réth Alfréd (1884-1966) Család, 1914
37

Réth Alfréd (1884-1966)

Család, 1914

Olaj, vászon, 35x28 cm
Jelezve hátoldalon: A. Réth 1914