Berlin – Budapest 1919-1933
Tihanyi Lajos Család
2

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Család, 1921

Olaj, vászon, 116,7x90 cm
Jelezve jobbra lent: L. Tihanyi Berlin