19. aukció
Klein József (1896-1945) Család
61

Klein József (1896-1945)

Család

Olaj, vászon, 60x50,5 cm
Jelezve balra fent: Berciéknek szeretettel Klein J.
Kikiáltási ár: 220 000 Ft