55. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Család a Duna-parton, 1926
104

Szőnyi István (1894-1960)

Család a Duna-parton, 1926

Olaj, vászon, 39,5x32 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi 926
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

Proveniencia:‣ korábban Dr. Kisfaludy Sándor tulajdonában

25

Szőnyi István (1894-1960)

Önarckép, 1941

Kikiáltási ár: 500 000 Ft
83

Szőnyi István (1894-1960)

Erdőrészlet

Kikiáltási ár: 200 000 Ft
129

Szőnyi István (1894-1960)

Házak a Dunakanyarban

Kikiáltási ár: 200 000 Ft
131

Szőnyi István (1894-1960)

Zebegényi táj

Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
170

Szőnyi István (1894-1960)

Női akt ágy előtt

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft