10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Lossonczy Tamás (1904-2009) Csapongás, 1971
101

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Csapongás, 1971

Olaj, vászon, 50 x 60 cm
Jelezve jobbra lent: Lossonczy Tamás 1971
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

17

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Kompozíció, 1982

Kikiáltási ár: 380 000 Ft