13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Gaál József kortárs aukció
59

Gaál József (1960- )

Csárdáskirály, 2003

Olaj, tempera, vászon, 233 x 103 cm
Jelezve hátoldalon: Gaál József 2003 "Csárdáskirály"
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
¦ Élet és Irodalom. 2005. március 3., 2.o.