10. aukció
Dombrovsky László 1894 - 1982 Csattanó fények a zebegényi Dunakanyar fölött
180

Dombrovsky László 1894 - 1982

Csattanó fények a zebegényi Dunakanyar fölött

Olaj, vászon, 50x60,5 cm
Jelezve balra lent: Dombrovsky László
Kikiáltási ár: 280 000 Ft